Nová epizoda

Martina Břeňová o vedení a rozvoji Nadace OSF

První český podcast o neziskovém sektoru

Podcasting zažívá v Česku boom. Není divu. Platforma, která nabízí mluvené slovo se hodí… využijete ji v autě při cestách za prací stejně tak jako při uspávání dítěte v šátku. Stačí mít mobilní telefon, sluchátka a k dispozici máte téměř nekonečně obsáhlý zdroj know-how, informací i zábavy.

I my jsme se rozhodli přispět svou troškou do mlýna. Provozovatelem a hlavním odborným garantem Podcastu pro neziskovky je organizace CRM pro neziskovky, která se specializuje na poskytování systému Salesforce CRM českým neziskovkám. V oboru se jako organizace pohybujeme od roku 2013. Působení Petry, Aleše i Honzy, lidí představujících osu organizace, však sahá ještě dále.

Za tu dobu jsme nasbírali množství know-how a kontaktů na zajímavé lidi, kteří v nezisku něco dokázali. O to se teď s Vámi chceme podělit. Inspirovat Vás. Posunout Vás dál.

Epizody Podcastu pro neziskovky lze poslouchat prostřednictvím tohoto webu. Zároveň nás najdete na Spotify, Google Podcast, Apple Podcast.

Přejeme inspirativní poslech.

Poslouchejte nás na

O Lukášovi, který podcast točí

Lukáš Jokl je markeťák, který své ostruhy získal během sedmi let budování značky Česká mincovna. Za třináct let praxe v oboru objevil mnohá zákoutí marketingu. Zajímá ho Public Relations a různé formy on-line komunikace včetně podcastingu. K CRM pro neziskovky ho pojí pouto profesní i osobní. Od roku 2010 stojí po boku Petry Joklové, vychovávají spolu dvě úžasné děti. Od roku 2020 točí pro CPN Podcast pro neziskovky.

Jste neziskovka?
Chcete vlastní podcast?

Rádi ho pro vás vytvoříme na míru.

Zajímá Vás podcasting? Máte dostatek témat na vlastní podcast nebo se chcete prezentovat v našem podcastu? Rádi vytvoříme váš podcast na míru nebo si vás pozveme do Podcastu pro neziskovky. Podcast cílíme na dobrovolníky i na potenciální dárce. Obě skupiny mohou vaší organizaci přinést tolik potřebné zdroje pro další rozvoj a pomoc.

V případě zájmu nás kontaktujte